KOSZYK JEST
PUSTY
Opis przedmiotu

Wybierz bukiet goździków z delikatną dekoracją. Będzie to miła niespodzianka na każdą wyjątkową okazję! W opcjach możesz wybrać ilość kwiatów w bukiecie (na zdjęciu kompozycja z 15 kwiatów) i różne dodatki, a także dołączyć bilecik z treścią życzeń dla bliskiej osoby. Po złożeniu zamówienia w komentarzach proszę wpisać treść bilecika (jeżeli został dodany) oraz preferowaną godzinę darmowej dostawy (jeżeli taka opcja została wybrana - godziny muszą się pokrywać z godzinami dowozów wpisanych poniżej lub w regulaminie). Brak możliwości wyboru koloru kwiatów.

Ceny towarów podane są w polskich złotych i zawierają VAT (są cenami brutto). Po zmianie ilości kwiatów oraz dołożeniu dodatków (czekoladki, kartki okolicznościowe) cena ulegnie zmianie o dodane warianty.

Bukiety zamówione mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach ze względu na niepowtarzalność ręcznych kompozycji.

Zamówienia powyżej 100 zł muszą być opłacone z góry. Opłatę należy wykonać przez dostępne systemy płatnicze w naszym sklepie (można cofnąć się do opcji wyboru płatności).

 

Możliwość darmowej dostawy lub odbioru osobistego w kwiaciarni.

Warunki darmowej dostawy zamówionych kwiatów: 

1. Bukiety do 20 kwiatów włącznie oraz storczyki 1- i 2-pędowe dostarczamy max. do 3 godzin od złożenia zamówienia, ale w następujących godzinach: w dni powszednie 16-20, w soboty 9-16. 

2. Bukiety z białych róż, a także wszystkie powyżej 20 kwiatów oraz storczyki 3-pędowe, kompozycje kwiatowe i wiązanki pogrzebowe dowozimy na drugi dzień w tych samych godzinach dowozów (opisanych w pkt 1).
 
 
Warunki odbioru osobistego:
 

Bukiety do 20 kwiatów włącznie można odebrać już 2 godziny po złożeniu zamówienia (w godzinach otwarcia kwiaciarni, a w dniach większego zainteresowania tj 21.01., 14.02., 8.03., 26.05. po 4 godzinach). Bukiety z białych róż, a także wszystkie powyżej 20 kwiatów oraz kompozycje kwiatowe i wiązanki pogrzebowe można odebrać na drugi dzień w godzinach otwarcia kwiaciarni.

Odbiór osobisty musi nastąpić w ciągu 48 godzin od zamówienia. Przed zakupem upewnij się, czy jesteś w stanie w tym czasie dokonać odbioru! Wykonując zamówienie ponosimy koszty i nie będziemy mogli zwrócić Tobie wpłaconej kwoty.

 

Opinie klientów
Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Polecane produkty

1
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl