KOSZYK JEST
PUSTY
Opis przedmiotu

Storczyk to egzotyczny skarb rosnący w tropikalnych warunkach. Możesz po niego sięgnąć i zamówić dla wybranej przez siebie osoby! Kwiaciarnia używa najświeższych kwiatów, więc kolory mogą się różnić (biały lub kolorowy). Naczynie również może się różnić od tych na zdjęciach. Do kwiatów możesz dołączyć bilecik z treścią życzeń dla bliskiej osoby. Po złożeniu zamówienia w komentarzach proszę wpisać treść bilecika (jeżeli został dodany) oraz preferowaną godzinę darmowej dostawy (jeżeli taka opcja została wybrana - godziny muszą się pokrywać z godzinami dowozów wpisanych poniżej lub w regulaminie).

Ceny towarów podane są w polskich złotych i zawierają VAT (są cenami brutto). Po dołożeniu opcji (naczynie) oraz dodatków (czekoladki, kartki okolicznościowe) cena ulegnie zmianie o dodane warianty.

 

 

Zamówienia powyżej 100 zł muszą być opłacone z góry. Opłatę należy wykonać przez dostępne systemy płatnicze w naszym sklepie (można cofnąć się do opcji wyboru płatności).

 

Możliwość darmowej dostawy lub odbioru osobistego w kwiaciarni.

Warunki darmowej dostawy zamówionych kwiatów:

1. Bukiety do 20 kwiatów włącznie oraz storczyki 1- i 2-pędowe dostarczamy max. do 3 godzin od złożenia zamówienia, ale w następujących godzinach: w dni powszednie 16-20, w soboty 9-16.

2. Bukiety z białych róż, a także wszystkie powyżej 20 kwiatów oraz storczyki 3-pędowe, kompozycje kwiatowe i wiązanki pogrzebowe dowozimy na drugi dzień w tych samych godzinach dowozów (opisanych w pkt 1).
 
Warunki odbioru osobistego:
 

Bukiety do 20 kwiatów włącznie oraz storczyki 1- i 2-pędowe można odebrać już 2 godziny po złożeniu zamówienia (w godzinach otwarcia kwiaciarni, a w dniach większego zainteresowania tj 21.01., 14.02., 8.03., 26.05. po 4 godzinach). Bukiety z białych róż, a także wszystkie powyżej 20 kwiatów oraz storczyki 3-pędowe, kompozycje kwiatowe i wiązanki pogrzebowe można odebrać na drugi dzień w godzinach otwarcia kwiaciarni.

Odbiór osobisty musi nastąpić w ciągu 48 godzin od zamówienia. Przed zakupem upewnij się, czy jesteś w stanie w tym czasie dokonać odbioru! Wykonując zamówienie ponosimy koszty i nie będziemy mogli zwrócić Tobie wpłaconej kwoty.

 

Opinie klientów
Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Polecane produkty

1
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl