KOSZYK JEST
PUSTY

Regulamin

 

 

Regulamin świadczenia usług sklepu

Kwiaciarni Impresja

§ 1

1. Kwiaciarnia Impresja jest sklepem, którego właścicielem jest Mikołaj Janas prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kwiaciarnia Impresja z siedzibą w Kamionkach ul. Mieczewska 16, 62-023, NIP 786-112-10-39.
2. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie Kwiaciarnia Impresja.

 

§ 2

1. Internetowa Kwiaciarnia Impresja jest kwiaciarnią, za pośrednictwem której zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać określone towary.
2. Ceny towarów podane są w polskich złotych i zawierają VAT (są cenami brutto). Po dołożeniu opcji (większa długość/ilość, dekoracja) oraz dodatków (czekoladki, kartki okolicznościowe) cena ulegnie zmianie o dodane warianty.
3. Zamówienia powyżej 100 zł muszą być opłacone z góry. Opłatę należy wykonać przez dostępne systemy płatnicze w naszym sklepie (można cofnąć się do opcji wyboru płatności).

 

§ 3

1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem Kwiaciarni Impresja wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 

§ 4

1. Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu (kwiaciarnia-kamionki.sellingo.pl/rejestracja) i wypełnić wskazany na tej stronie formularz. 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji, wybór liczby sztuk, koloru i rodzaju oraz kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
3. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie Kwiaciarni Impresja bez dodatkowej opłaty.
4. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego bez dodatkowej opłaty. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.
5. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail bądź wiadomość SMS (zgodnie z zaznaczoną podczas składania zamówienia opcją) potwierdzający przyjęcie zamówienia.

 

§ 5

1. Towar dostarczany jest bezpłatnie i tylko w obszarze zaznaczonym na mapie poniżej (kliknij mapę aby powiększyć).

 
2. Obsługujemy następujące miejscowości:

62-023 Borówiec, Dachowa, Gądki, Jaryszki, Kamionki, Koninko, Robakowo,
Szczytniki, Żerniki

61-160 Babki, Czapury, Daszewice, Głuszyna, Wiórek

62-035 Biernatki, Błażejewo, Celestynowo, Czmoń, Czmoniec, Czołowo, Dębiec,
Dziećmierowo, Konarskie, Kórnik, Kromolice, Mościenica, Pierzchno,
Prusinowo, Radzewo, Runowo, Skrzynki, Szczodrzykowo

62-036 Kórnik

62-022 Mieczewo, Radzewice, Rogalin, Rogalinek, Sasinowo, Świątniki

3. Zamówienia z innych miejscowości niestety nie będą realizowane.

 

 

§ 6

1. Złożenie zamówienia w sklepie Kwiaciarnia Impresja jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

2. Zmiany zamówienia można dokonywać tylko telefonicznie.
3. Kwiaciarnia Impresja powiadamia Zamawiającego o fakcie dostarczenia towaru tylko na prośbę Zamawiającego.
4. W przypadku gdy doręczyciel nie zastanie Odbiorcy pod podanym przez Zamawiającego adresie, skontaktuje się telefonicznie z Odbiorcą (jeśli Zamawiający podał nr telefonu do Odbiorcy) w innym wypadku pozostawi wiadomość zawierającą informacje o przesyłce oraz dane adresowe Kwiaciarni Impresja. Jeżeli Odbiorca nie skontaktuje się z kwiaciarnią i przesyłka nie zostanie doręczona w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie anulowana. W celu ponownej realizacji zamówienia należy ponownie złożyć i w pełni opłacić zamówienie.
5. Kwiaciarnia Impresja nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niezrealizowanie zamówienia na skutek winy Zamawiającego np. podanie błędnego adresu dostawy, odmowa przyjęcia przesyłki itp. W przypadku niezrealizowania zamówienia na skutek winy Zamawiającego, Kwiaciarnia Impresja zastrzega sobie prawo do obciążenia Zamawiającego częściowym lub całkowitym kosztem produktów i ich dostawy.

6. Produkty dostarczane do miejsc objętych zakazem wstępu pozostawiane są w sekretariacie lub recepcji.
7. Warunki dostawy zamówionych kwiatów:

7.1. Bukiety do 20 kwiatów włącznie oraz storczyki 1- i 2-pędowe dostarczamy max. do 3 godzin, ale w godzinach dowozów opisanych w punkcie 8.

7.2. Bukiety z białych róż, a także wszystkie powyżej 20 kwiatów oraz storczyki 3-pędowe kompozycje kwiatowe i wiązanki pogrzebowe dowozimy na drugi dzień w godzinach dowozów opisanych w punkcie 8.

8. Godziny dowozów:

8.1. Towar dostarczamy w dni powszednie w godz. 16.00 - 20.00, w soboty 9.00 - 16.00 (w przypadku innych godzin lub w niedziele i święta prosimy o kontakt telefoniczny 602317505)
8.2. Zamówienia z pkt 7.1. złożone w dni powszednie do godziny 18.00, w soboty do godziny 15.00 będą dostarczone pod wskazany adres tego samego dnia max do 3 godzin, a w przypadku zamówienia powyżej 100 zł dodatkowo po opłaceniu zakupów.

8.3. Zamówienia z pkt 7.1. złożone w dni powszednie po godzinie 18.00, w soboty po godz. 15.00 oraz w niedziele będą dostarczone następnego dnia w godzinach dowozu podanych w punkcie 8.1.
8.4. W dniach większego zainteresowania tj 14.02., 8.03., 26.05. dowóz realizowany jest w godz. 8.00 do 20.00, ale może trwać dłużej (max. do 6 godzin).
8.5. Zamówienia z pkt 7.2. dostarczane są na drugi dzień.
 
8.7. Warunki odbioru osobistego:
Bukiety do 20 kwiatów włącznie oraz storczyki 1- i 2-pędowe można odebrać już 2 godziny po złożeniu zamówienia (w godzinach otwarcia kwiaciarni, a w dniach większego zainteresowania tj 21.01., 14.02., 8.03., 26.05. po 4 godzinach). Bukiety z białych róż, a także wszystkie powyżej 20 kwiatów oraz storczyki 3-pędowe, kompozycje kwiatowe i wiązanki pogrzebowe można odebrać na drugi dzień w godzinach otwarcia kwiaciarni.
 
Odbiór osobisty musi nastąpić w ciągu 48 godzin od zamówienia. Przed zakupem upewnij się, czy jesteś w stanie w tym czasie dokonać odbioru! Wykonując zamówienie ponosimy koszty i nie będziemy mogli zwrócić Tobie wpłaconej kwoty.

9. Kwiaciarnia Impresja nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w świadczeniu usług lub niemożności ich wykonania nie wynikających z winy Kwiaciarni Impresja spowodowane np. katastrofami naturalnymi i innymi zdarzeniami losowymi, awariami sieci telekomunikacyjnych i systemów obsługujących płatności elektroniczne. W przypadku zaistnienia powyższych okoliczności Kwiaciarnia Impresja zobowiązuje się niezwłocznie poinformować Zamawiającego o zaistniałym zdarzeniu, a także o najszybszym możliwym terminie realizacji złożonego zamówienia.
10. Kwiaciarnia Impresja zastrzega sobie możliwość wstrzymania lub anulowania złożonego zamówienia, jeżeli wystąpią okoliczności uniemożliwiające czasowo lub całkowicie realizację danego zamówienia oraz w przypadku zaistnienia wątpliwości dotyczących treści złożonego zamówienia. W przypadku zaistnienia powyższych okoliczności Kwiaciarnia Impresja zwraca pełną wartość zamówienia.
11. W związku z sezonowym występowaniem niektórych kwiatów oraz niepowtarzalnym stylem ich układania istnieje możliwość, iż doręczane bukiety mogą się minimalnie różnić od zaprezentowanych na zdjęciach. Kwiaciarnia Impresja zastrzega sobie prawo do zastąpienia jednego kwiatu na inny o podobnej tonacji i wartości.
12. Kwiaciarnia Impresja zapewnia świeżość kwiatów przez okres co najmniej 3 dni. Odpowiednia pielęgnacja (codzienna zmiana wody, przycinanie końcówek łodyg) zapewnia kwiatom dłuższy okres świeżości.
13. Zamawiający ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. Jednak prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi, np. w wypadkach świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu oraz świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" - Dz. U. Nr 22 poz. 271).

 

§ 7

1. Kwiaciarnia Impresja zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" oraz Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczna z dnia 18 lipca 2002r. Szczegółowe zasady określone są w dziale polityka prywatności.
2. Kwiaciarnia Impresja oświadcza, że zawartość stron www.kwiaciarnia-kamionki.pl oraz www.kwiaciarnia-kamionki/selligo.pl, a w szczególności tekst zdjęcia, grafika, ikony, logo, nazwy produktów, nagłówki stron i inne stanowią jego własność i podlegają ochronie prawa polskiego i międzynarodowego.
3. Kwiaciarnia Impresja nie wyraża zgody na wykorzystanie żadnego ze znaków towarowych, logo lub jakiejkolwiek innej informacji będącej jego własnością (ze szczególnym uwzględnieniem zdjęć, tekstu, wizualizacji stron lub ich formy) bez pisemnego zezwolenia.
4. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 141, poz. 1176) oraz Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. Nr 22, poz. 271).

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl